3D-принтер HP Metal Jet друкує деталі зі сталі.

Hewlett-Packard виходить на ринок з промисловим принтером і низькими цінами.

Революційна пропозиція гіганта електроніки полягає не в самому металевому  друці — низка компаній це вже пропонує, — а в ціні на такі принтери: ціна HP Metal Jet $400 тис.

Hewlett-Packard вже підписав угоди про постачання сталі (компанії GKM Powder Metallurgy і Parmatech) для принтера і про постачання принтерів, в тч. з такими клієнтами як включаючи Volkswagen, Johnson & Johnson Medical Devices, Willo, Okay Industries.

Тривимірний друк дозволить створювати деталі, які дорого або неможливо виготовити за допомогою традиційних методів. Це, наприклад, значно спростить створення порожнистих деталей зі складною структурою і виготовляти легші деталі без втрати міцності. З іншого боку, цей метод дозволить комбінувати матеріали, роблячи шари різних матеріалів.

Процес друку HP Metal Jet починається з тонкого шару порошкового металу на підстилці. Далі друкуюча головка переміщається по шару, склеюючи порошок за допомогою спеціального клею. Коли шар готовий, наноситься другий шар порошку і процес повторюється. Роздрук готового виробу триває чотири-п’ять годин. Після цього деталь спікається і виріб готовий. Максимальні розміри виробу 0,43×0,32×0,2 м.

HP Metal Jet зможе створювати деталі з нержавіючої сталі, які відповідають стандартам ASTM і MPIF. Перші промислові поставки принтерів очікуються в 2020 році.

У першій половині 2019 року HP запустить новий сервіс Metal Jet Production для друку 3D друку. Користувач зможе завантажити 3D модель на сайт і отримати готовий виріб у компанії HP чи її партнерів.

[embedded content] 13.09.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*