Голова Одеської митниці Сергій Тупальський погрожує журналістам

Журналісти АСПІ заявляють про тиск та погрози кримінальної відповідальності з боку в.о. начальника Одеської митниці Сергія Тупальского.

Ми, журналісти інформаційного агентства АСПІ, заявляємо що ми незалежний засіб масової інформації та не виконуємо ні чиї замовлення і намагаємось об’єктивно та спираючись на факти висвітлювати події.

Ми не маємо олігархічних чи адміністративних лоббі, тому можемо себе захищати тільки в інформаційному просторі.

Звертаємось до Президента України, Прем`єр Міністра України, до всіх незаангажованих засобів масової інформації, народних депутатів України, з проханням присікти погрози кримінальної відповідальності та скасування акредитації з боку в.о. начальника Одеської митниці Сергія Тупальского, що є тиском на нашу редакцію!

Отримавши звернення підприємців, проаналізувавши докази, наші журналісти провели власне розслідування та виклали їх в статті від 23.01.2019. В якості доказів журналісти використали офіційні листи та записи телефонних розмов підприємців з представниками одеської митниці, а також коментарі активістів, які дуже обурили пана Тупальского, про що він виклав в пості на своїй сторінці в Facebook. Митника зачепили, законні вимоги активістів передати корупціонерів до правоохоронних органів, згідно з п.2 статті 207 КПКУ, якою надано кожному громадянину право на затримання та передачу в руки правоохоронних органів порушників закону.

В додаток, ми оприлюднюємо документ за підписом в.о. начальника Одеської митниці Сергія Тупальского, який передали нашій редакції підприємці, щоб експерти, журналісти та юристи дали оцінку тій нісенітниці, яка в ньому написана.

Офіційно звертаємось, через засоби масової інформації, до пана Тупальского з пропозицією довести в судді обвинувачення в поширенні заказних матеріалів нашою редакцією! Повідомляє ASPI agency

Так коментують читачі, що в друзях у держслужбовця, бо наразі коменти закриті для тих , хто не вдрузях:

 

  • Nestor Kossior Перечитав уважно статтю , не зрозумів хто на кого тисне і погрожує! Вибачте пане Тупальский але ви і ваші підлеглі державні службовці які живуть за кошти платників податків, і які мають право перевіряти вашу діяльність , а ви хочете щоб вам писали писульки і ви їх ігнорували , да щей не звонили вам на митницю! А я за те щоб народ контролював митницю ! А ще порада, не чіпайте журналістів , бо не такий вже ви кристально чесний як тут розповідаєте ! А Передерій це легенда корупції відкрийте сайт орд, і почитайте 550 сторінок гімна , якого ллють на нього люди , чи Одесити не знають що це підстилка Альперінська( до речі ви теж ми знаємо до цього пана маєте відношення, але це вже інша історія) який напивається вибачте до всерачки а потім його возять по Одессі , чи розкажіть мені чесні митники, за який рахунок ви купуєте маєтки ( дружини вам дарують мабуть 😁, чи дорогі авто ( тещі купують)
  • Nestor Kossior
    Nestor KossiorПані Олександра я як юрист готовий подати позов на цього пана до суду та в поліцію про погрози та перешкоджання законної діяльності журналістам ! А ще почитав про ці патенти це чиста корупція , якщо звяжите мене з підприємцями то я заведу їх до експертів в Мінфін щоб зробили. Експертизу патента тих панів , але хай вони звертаються з заявою до правоохоронних органів бо це корупційна схема і підпадає під декілька статей кримінального кодексу.

 

А ось і сам пост держнахаби:

ДИВАННА СОТНЯ ВИСЛОВЛЮЄ ОБУРЕННІСТЬ ДІЯМИ ДЕРНАХАБИ І НАГАДУЄ, ЩО у 2018 році тільки зафіксованих нападів з побоями на журналістів — 89!
Порівняйте цю цифру з нападами на таможенників)

Це прогрес, малята!👍 У 2018 році журналісів побито на три менше, ніж у 2017 році!
2017 рік — 89 побитих журналістів
2018 рік — 86 побитих журналістів
А ще який прогрес, — на 50% зросло побиття жінок-журналістів у 2018 році.
Що доводить, що наші чоловіки — це сила! 💪 (нападники — це тітушки, правоохоронці, посадовці і навіть депутати)
«Крім того, експерти відзначають, що атаки на журналістів у 2018 році супроводжувалися особливою агресією та жорстокістю, внаслідок чого чимало представників ЗМІ отримали серйозні травми.», — повідомляє Національна Спілка Журналістів України.

Інститут масової інформації зафіксував у 2018 році в Україні 235 випадків порушень свободи слова.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*