Аваков: до конца года 569 семей бойцов Нацгвардии Украины получат жилье

Об этом сегодня, 7 декабря, во время расширенного заседания военного совета Национальной гвардии Украины сказал министр внутренних дел Арсен Аваков, которого цитирует пресс-служба МВД.

«Наступний рік буде складним для нашої держави. Нас очікують виклики пов’язані із виборчим процесом. Одна із головних задач Нацгвардії — забезпечити стабільність всередині країни. Для цього нам потрібні компетентні чесні, офіцери та особовий склад і їх треба мотивувати», — сказав Арсен Аваков.

За словами очільника МВС в бюджеті на 2019 рік держава визначила найголовніші напрямки – забезпечення військовослужбовців Збройних сил, Національної гвардії та поліцейських.

«Вже з 1 січня 2019 року зарплати гвардійців будуть підвищені в середньому на 30%, а до кінця поточного року 569 сімей гвардійців отримають житло», — сказав Арсен Аваков.

Також Арсен Аваков зазначив, що до кінця 2019 року буде започатковано ряд програм для Національної гвардії, в тому числі забезпечення гвардійців житлом.

агадаємо, як раніше зазначив Арсен Аваков, в 2019 році почне діяти велика мотиваційна програма для поліцейських та рятувальників. В рамках якої, заробітна плата співробітників поліції та ДСНС також буде підвищена на 30% і запрацює програма фінансового лізингу.

Дякуємо: glavnoe.ua

(Visited 1 times, 1 visits today)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*