Британський уряд відклав  голосування в парламенті щодо угоди про Brexit.

Причиною цього стало негативне ставлення багатьох депутатів до угоди, якої Лондон досягнув на перемовинах з Брюсселем.

Заплановане на 11 грудня голосування в Палаті громад Великої Британії щодо угоди про Brexit перенесено на пізніший термін. Про це заявила в парламенті країни прем’єр-міністр Тереза ​​Мей в понеділок, 10 листопада, тим самим підтвердивши раніші повідомлення низки місцевих медій. Одночасно вона визнала, що програла б голосування в Палаті зі значною перевагою не на її користь. Про це повідомила телерадіокомпанія ВВС.

Мей підкреслила, що відтермінування не означає відмови від угоди з Європейською Унією. Керівниця британського уряду має намір запропонувати Брюсселю провести додаткові перемовини про коригування угоди. За словами Терези Мей, вона викладе колегам з ЄУ «зрозумілі побоювання» депутатів нижньої палати британського парламенту і вимагатиме «подальших гарантій». «Для успішного Brexit’а  необхідний компроміс всіх сторін», – підкреслила британська прем’єрка.

Коли саме може відбутися голосування, Мей не повідомила. Але вказала, що уряд в Лондоні посилить підготовку на випадок жорсткого варіанту виходу Об’єднаного Королівства з ЄУ.

Раніше того ж дня керівництво Євроунії відкинуло можливість перегляд угоди про Brexit. «Ми не проводитимемо нових перемовин, наша позиція не змінилася. Досягнута угоду є найкращою з можливих», – заявив президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер.

Нагадаємо, що у понеділок, 10 грудня, Європейська судова палата в Люксембурзі вирішила, що Велика Британія має право в односторонньому порядку відмовитися від запланованого на березень 2019 року виходу зі складу Європейської Унії. Для цього їй не потрібно згоди інших членів ЄУ.

10.12.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*