Демчук: Петре Олексійовичу! Не тупі*ть! Bи мужчина, чи ганчірка? За півтори хвилини виступу — три брехні

Rostyslav Demchuk

Петре Олексійовичу! Bи глухий, чи тупий?

Мова не лише про дебати на стадіоні «Олімпійський». У відеозверненні до пана Порошенка Bолодимир Зеленський висунув вимогу звернутися до 1/3 громадян України і публічно сказати, що дебати пройдуть не з «маріонеткою Кремля або Коломойського», ні з «ватником», ні з «малоросом», ні з «бидлом» і не з «клоуном», а з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським «.

Отже, у штабі «Зе!» чекають на публічні вибачення з боку Петра Порошенка.

Про це повідомив координатор штабу Зеленського Олександр Корнієнко.

«Ми продовжуємо чекати вибачень від Порошенка, оскільки він не відповів на всі питання, які йому були задані Володимиром. Мова йде не просто у відповіді — стадіон або не стадіон, а й в вибачення за те, що він говорив на адресу Володимира Зеленського», — сказав Корнієнко.

За його словами, час на реакцію Порошенка щодо всіх інших пунктів вимог Зеленського до Петра Порошенка ще є, оскільки дед-лайн ще не завершився.

Петре Олексійовичу, не тупіть! Bи мужчина, чи ганчірка?

*******
Олександра Володимирівна:
За півтори хвилини виступу — три брехні: про невпевненість Зеленського, закон про дебати, про нібито проросійський геополітичний вектор Володимира, хоча насправді усі притомні українці давно зрозуміли, що »рука Москви» — Порошенко, давно уже порядкує у їхніх кишенях.

Світлина від Rostyslav Demchuk.

Джерело

(Visited 1 times, 1 visits today)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*