Демократична партія подала позов до Росії, WikiLeaks і штабу Дональда Трампа.

Мова йде про вплив на результати останніх президентських виборів у Сполучених Штатах.

 

Національний комітет Демократичної партії США подав позов до влади Росії, ГРУ РФ, виборчого штабу Дональда Трампа, а також ресурсу WikiLeaks. Партія звинувачує їх у змові з метою вплинути на результати президентських виборів в США 2016 року. Як повідомляє американське видання Washington Post, керівництво Демократичної партії США вимагає, щоб відповідачі визнали намір проникнути в комп’ютерну мережу Демократичної партії і поширити викрадену звідти інформацію.

У позові, поданому до суду Мангеттена, стверджується, що високопоставлені співробітники штабу Трампа вступили в змову з російським урядом і ГРУ, щоб дискредитувати кандидатку в президенти Гілларі Клінтон і вплинути на підсумки виборів, зламавши комп’ютери Демпартії.

У своїй заяві керівник Демпартії Том Перес зазначив: «Упродовж виборчої кампанії 2016 року Росія запустила повномасштабний механізм нападу на нашу демократію і знайшла для цього активного і податливого партнера у вигляді штабу Дональда Трампа».

При цьому чинний президент США в позові як відповідач не вказується. Там, втім, названі імена його зятя і нинішнього старшого радника Білого дому Джареда Кушнера, сина президента Дональда Трампа-молодшого, колишнього керівника виборчого штабу Трампа Пола Манафорта, його молодшого партнера Річарда Ґейтса і одного зі старших керівників штабу республіканського кандидата – Роджера Стоуна.

Позов також подано проти головного управління російського генштабу, яке обвинувачується в організації злому комп’ютерів, проти залученого ним користувача Guccifer 2.0, а також проти WikiLeaks – організації, яка оприлюднила електронну переписку демократичної партії – і її засновника Джуліана Ассанжа.

У позові йдеться, що співробітники виборчого штабу Трампа «з захопленням прийняли допомогу Росії» на виборах 2016 року. Білий дім поки що не коментував позов.

Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*