Гвардейцы Харькова представили свою военную технику на главной площади города (фото)

В Харькове завершилась трехдневная выставка военной техники, которая длилась с 13 по 15 октября на площади Свободы. Выставка такого масштаба прошла в Харькове впервые. Мероприятие было посвящено празднованию Дня защитника Украины, отмечает пресс-служба НГУ:

Зразки озброєння представили більшість військових формувань Харківського гарнізону. Східне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України представило більше 10 одиниць військової техніки — це і сучасна броньована та автомобільна техніка спеціального призначення.

«Показати міць, новинки озброєння Нацгвардії, долучити громадян до військової справи — одна з основних задач таких заходів. Вся техніка, представлена Нацгвардією, була задіяна в зоні проведення АТО та Операції Об’єднаних сил. Молодь активно цікавилася всіма зразками та мала змогу переконатися в її бойовій потужності», — коментує старший лейтенант Стас Заботнов, офіцер групи інформації і комунікації військової частини 3017 НГУ.

Гості заходу мали можливість ознайомитись особисто з усією технікою — побувати в середині бронеавтомобілів та дізнатися про технічні характеристики кожної представленої моделі.

«На такий захід я зі своїм сином потрапила вперше. Навіть не уявляла, що буде можливість побачити стільки різноманітної військової техніки. Дізналися, як працює та для чого призначається кожна з машин, зараз ми розуміємо, як міцнішає наша країна», — ділиться емоціями відвідувач виставки Катерина.

Окрім виставки у програмі заходу також були виступи військових оркестрів, складання присяги на вірність Україні учнів ліцеїв та кадетського корпусу, та показові виступи від військових частин. Гості заходу мали змогу ознайомитись з діяльністю кожного військово формування.

«Багато хто підходив до агітаційної палатки подивитися та дізнатися про Національну гвардію, які завдання та функції вона виконує, як проходить служба та бойова підготовка. Національні гвардія — це дуже потужна військова структура. Особливо активно інформацією цікавились жінки, що свідчить також і про їх інтерес до проходження служби», — зазначив підполковник Олексій Костін, начальник Східного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України.

Представлені на виставці зразки техніки, саме українського виробництва, що ще раз говорить про те, що наша держава завжди готова обороняти свою територіальну цілісність, а її захисники стояти на сторожі закону і правопорядку.

Анастасія Павленко

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*