Ивано-Франковский гвардеец привез «бронзу» с Международного турнира по борьбе самбо

16-17 лютого у Білорусі пройшов Міжнародний турнір по боротьбі самбо. Його результати будуть враховуватися до світового рейтингу. За інформацією Федерації самбо України за цим рейтингом укладатиметься список учасників ІІ Європейських ігор, що відбудуться у 2019 році у тому ж Мінську.

Два дні військовослужбовець військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України солдат за контрактом Іван Пилип’як захищав честь держави та виборов бронзову медаль.

Загалом у столиці Білорусі боролися понад 200 самбістів із 21 країни, а Україну представляли 36 спортсменів. За результатами змагань на рахунку української збірної 18 медалей: 4 золоті, 5 срібних і 9 бронзових.

«Чесно кажучи хотілось більшого, але суперники виявились сильніше. Знаю над чим треба попрацювати, і впевнений, що наступного разу золота медаль обов’язково буде моя», — розповів солдат за контрактом Іван Пилип’як.

За здобуту перемогу, чемпіона України з боротьби самбо, володаря кубку України 2017 року, солдата за контрактом Івана Пилип’яка привітав командир військової частини 1241 полковник Роман Науменко. Він висловив щиру подяку від командування Національної гвардії України та побажав нових перемог в ім’я України.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*