Керівництво Facebook визнало, що соцмережі можуть загрожувати демократії.

Водночас компанія пообіцяла вирішити цю проблему, принаймні, на своєму інтернет-майданчику.

«Компанія недооцінила ступінь небезпеки використання сторонніми гравцями соціальних мереж як інформаційної зброї. Під час виборів 2016 року російські суб’єкти створили 80 тисяч постів, які за два роки дійшли до близько 126 мільйонів осіб у Сполучених Штатах. Тож ми не закриваємо очі на збитки, який Інтернет може завдати навіть добре функціонуючій демократії», – заявив продакт-менеджер Facebook Самід Чакрабарті (Samidh Chakrabarti).

Коментар керівництва найбільшої соціальної мережі в світі став відповіддю на критику за те, що Facebook не зумів зупинити поширення дезінформації серед своїх користувачів під час останніх президентських виборів у Сполучених Штатах – повідомила інформаційна аґенція Bloomberg.

Компанія Facebook визнала, що бурхливе зростання соціальних мереж є потенційною загрозою демократії. Водночас у компанії пообіцяли вирішити проблему. «У 2016 році ми в Facebook занадто повільно усвідомлювали, як недобросовісні гравці зловживають нашою платформою. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зараз нейтралізувати ці ризики», – запевнив Чакрабарті.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Facebook оголосила початок реформи пріоритизації повідомлень «вартих довіри» засобів масової інформації в її стрічці новин. «Це буде робитися для боротьби з сенсаціоналізмом і дезінформацією», – заявив керівник Facebook Марк Цукерберґ.

Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*