Київрада хоче вкрасти половину кіностудії Довженка.

У цьому році виповнюється 90 років від заснування Кіностудії ім.О.Довженка. Що готують юбіляру київські депутати?
Історія почалась в далекому 1997 році. Двадцять років назад була укладена угода між державною Кіностудією ім.О.Довженка та ТОВ «Бомонд-АЗС”. Суть угоди полягала в наступному:

У власності Кіностудії був підвалі і кілька цестерн для заправки автомобілів, і щоб все це не простоювало, Кіностудия домовилась з ТОВ “Бомонд-АЗС” про спільну діяльність. Кіностудія надає в аренду підвал та цистерни, а ТОВ “Бомонд-АЗС”, купує паливо, слідкує за інфраструктурою та обслуговує автозаправку. Прибуток розподіляється між партнерами.

Все було добре, спільна діяльність продовжувалась до 2005 році. А в 2005 році, зявляється невідоме судове рішення (в реєстрі судових рішень – відсутнє), про те що державний підвал вже не державний, а приватний?

Умови договору між Кіностудією та ТОВ “Бомонд-АЗС” не передбачали перехід права власності майна. Чи це зроблено на підставі підробних документів, чи по корупційній схемі, буде розбиратись слідство, але підвал став власністю ТОВ “Бомонд -АЗС”? В подальшому, мабуть щоб запутати сліди, підвал продається ще декілька раз.

І от в 2008 році, власником приміщення стає компанія «ТРАНСБУД» (Київ, пр-т Перемоги, 67 код ЄДРПОУ 32530098).

Далі стає цікавіше. Компанія “Трансбуд” подає документи до Київміськради на виділення земельної ділянки, яка знаходиться в межах площі, яку Кіностудія ім. О.Довженка отримала ще в 1952 році. ТОВ “Трансбуд” хоче отримати землю на підставі того, що у них є забудова на цій ділянці.

Нагадаю, державна земля у користуванні державної компанії. Київська міська рада не має права розпоряджатись не комунальною землею. Чи це не порушення закону?

kadastr КОМПАНІЯ ЗАСНОВАНА "РОСНЕФТЬЮ" ЧЕРЕЗ ДЕПУТАТІВ КИЇВРАДИ, ХОЧЕ ВІДІБРАТИ ЗЕМЛЮ У КІНОСТУДІЇ ім.ДОВЖЕНКО?
Для приведення до порядку земельних питань, ще в 2014 рокі Кіностудією було розроблено повний пакет документів по земельній ділянці та був переданий в Департамент земельних ресурсів, справа №К25405, для розгляду щодо оформлення права користування даною ділянкою.

Нагадаю, що в користуванні державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» знаходиться земельна ділянка за адресою: проспект Перемоги 44, площа – 15,9984 га.

Цитуємо мовою оригіналу:

«Постановалением Киевского окружного Исполнительного Комитета от 12/ІІ-1926 года постановили отвести участок в районе Шулявки в количестве 40 гектар и разрешили построить кинофабрику».

vypyska-26 КОМПАНІЯ ЗАСНОВАНА "РОСНЕФТЬЮ" ЧЕРЕЗ ДЕПУТАТІВ КИЇВРАДИ, ХОЧЕ ВІДІБРАТИ ЗЕМЛЮ У КІНОСТУДІЇ ім.ДОВЖЕНКО?
Згідно Плану земельної ділянки 1952 року в м. Києві, по вул. Брест- Литовське шосе №110 Жовтневого району Серійний номер А-12249 за Кіностудією була закріплена земельна ділянка площею 22 га 0304 кв. м.

22 КОМПАНІЯ ЗАСНОВАНА "РОСНЕФТЬЮ" ЧЕРЕЗ ДЕПУТАТІВ КИЇВРАДИ, ХОЧЕ ВІДІБРАТИ ЗЕМЛЮ У КІНОСТУДІЇ ім.ДОВЖЕНКО?

Але не звертаючи на це ніякої уваги, чи впевненності у депутатській підтримці, ТОВ «Трансбуд», проводить розробку технічної документації по оформленню частини земельної ділянки Кіностудії (№88:061:0195), без погодження з керівництвом ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка».

 

poyasnennya КОМПАНІЯ ЗАСНОВАНА "РОСНЕФТЬЮ" ЧЕРЕЗ ДЕПУТАТІВ КИЇВРАДИ, ХОЧЕ ВІДІБРАТИ ЗЕМЛЮ У КІНОСТУДІЇ ім.ДОВЖЕНКО?

В кінці 2017 року, 12 грудня, це питання в земельній комісії Київської міської ради поставлене на голосування. На комісії Київської міської ради були присутні представники Кіностудій, які були категорично проти відчудженню землі. Спочатку депутати дослухались до аргументів користувачів землі та не підтримали виділення ділянки ТОВ “Трансбуд”, але після того як представники Кіностудії пішли з засідання, депутат Михайленко Владислав з голоса, підняв питання про переголосування, і врешті-решт рішення було прийнято.

Журналістів зацікавило, що це за така компанія, за яку так “переживають”, можна навіть подумати з порушенням закону, депутати Київради?

Через нескладний пошук в сервісі YouControl вдалось отримати інформацію яка викликає більше питань ніж відповідей. Основне питання полягає в тому, що зв`язує народних обранців Київради з одним з найбільшим платником податків  в країні агресора – “РОСНЕФТЬЮ”? Невже гроші? Для України? Для киян? Чи для …?

Пояснення: ТОВ “ТРАНСБУД” це кіпрська компанія заснована “РОСНЕФТЬЮ”.

Dosye КОМПАНІЯ ЗАСНОВАНА "РОСНЕФТЬЮ" ЧЕРЕЗ ДЕПУТАТІВ КИЇВРАДИ, ХОЧЕ ВІДІБРАТИ ЗЕМЛЮ У КІНОСТУДІЇ ім.ДОВЖЕНКО?

Далі, як кажуть – No coment. Хто переможе? Компанія країни окупанта “РОСНЕФТЬ” чи Державна Кінокомпанія імені видатного Українця? Що українським депутатам та меру Кличко ближче? Росія чи Україна? Про це ми дізнаємось досить швидко.

На 22 січня проект рішення буде розглядатись  на комісії паливно – енергетичного комплексу за головуванням Володимира Бондаренко.

КЕРІВНИЦТВО КІНОСТУДІЇ ЗВЕРНУЛОСЬ ДО СЕКРЕТАРЯ КИЇВРАДИ

lyst-sekr КОМПАНІЯ ЗАСНОВАНА "РОСНЕФТЬЮ" ЧЕРЕЗ ДЕПУТАТІВ КИЇВРАДИ, ХОЧЕ ВІДІБРАТИ ЗЕМЛЮ У КІНОСТУДІЇ ім.ДОВЖЕНКО?

 

ЗВЕРНЕННЯ до усіх небайдужих українців, активістів та преси!

Прийдіть 22 січня на засідання Комісії.

Керівництво Кіностудії особисто звертається до партії “СВОБОДА” та інших патріотичних партій України за підтримкою.

Не дамо відбутися зраді!

Каземира Божок,
журналіст ІА “Журналісти проти корупції”

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*