Колір 2019 року:  «живий корал» як внутрішня потреба в оптимізмі

Найавторитетніший у світі Інститут кольору Pantone на наступний рік вибрав колір року: Pantone 16-1546 «Living Coral», «живий корал», колір морських рифів і заходу сонця, колір милого життя.

Чи може колір бути товариським? Лорі Прессман, віце-президент компанії, вважає цю насичений помаранчевий  в основі з золотистим відтінком колір не тільки теплим і гостинним, але й універсальним і життєствердним. Воно тонізує м’яким лезом більше, ніж, скажімо, його пастельні і неонові кузени.

«Серед усього того, що відбувається нині, ми шукаємо ці олюднюючі якості, бо бачимо, що онлайн-життя дегуманізує багато речей, — пояснює Прессман. — Ми дивимося на ті кольори, які приносять свіжість, комфорт і близькість, які змушують нас себе добре чути. Він не є надто важким. Ми хочемо побавитися. Ми хочемо мати піднесений настрій.”

Колір також полегшує нашу запрацьованість за останнє десятиліття, наш страх нестабільності, екологічного хаосу і підйому соцмереж, де домінує насичений колір.

«Живий корал» освіжає, але м’яко, він в міру яскравий і привабливий

Pantone є комерційним підприємством, яке прогнозує колірні тенденції, аналізує психологію кольору та консультує компанії з питань кольору для упаковки товару і бренду. Свої товари компанія продає, але майже 20 років вибір кольорів року є безкоштовними і корисною маркетинговою стратегією.

Нагадаємо, що кольором поточного, 2018 року є різко провокаційний і продуманий фіолетовий відтінок, Pantone18-3838 Ultra Violet, що має нам повідомляти про оригінальність, винахідливість і творче мислення, вказувати майбутнє. 

06.12.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*