Ляшко з трибуни Верховної Ради: Якщо це правда, то Порошенка потрібно р0зстріляти

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив 26 лютого на засіданні парламенту, що президента України Петра Порошенка «треба розстріляти», якщо буде підтверджено інформацію, оприлюднену журналістами-розслідувачами програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», передає кореспондент «ГОРДОН».

Згідно з розслідуванням, Порошенко причетний до схеми розкрадань в оборонному комплексі України під час війни на Донбасі. Журналісти стверджують, що фігуранти схем через фірми-прокладки закуповували запчастини до військової техніки контрабандою в Росії і продавали їх за завищеними цінами підприємствам концерну «Укроборонпром».

«Журналісти оприлюднюють інформацію про те, що верховний головнокомандувач і його компашка розкрадають мільярди на армії. Завозять контрабандою російське обладнання… і потім наші хлопці життям платять за те, що Порошенко набиває собі кишені», – заявив Ляшко.

За його словами, він вимагає обговорити питання створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради «для оприлюднення фактів розкрадань в армії».

«Якщо правда те, що оприлюднили журналісти, що Порошенко і його «любі друзі» розкрадають на армії, то це величезний злочин, державна зрада. І за це Порошенка треба розстріляти, якщо це правда. Парламент мовчати не може», – додав Ляшко.

Лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила сьогодні на засіданні Верховної Ради, що її фракція починає процедуру імпічменту Порошенку у зв’язку з фактами, оприлюдненими програмою «Наші гроші». Імпічмент президенту передбачено ст. 111 Конституції України, але закон, що регулює процедуру імпічменту, так і не було ухвалено.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*