Мирослав Маринович отримав орден «За підтримку кримськотатарського народу».

На святкуванні 70-річчя Мирослава Мариновича в УКУ лідер кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілєв урочисто вручив йому орден «За підтримку кримськотатарського народу».


знимка Аліма Алієва

Орден був заснований 17 липня 2015 року, він вручається громадянам України та іноземних держав та є визнанням видатних заслуг в питаннях захисту і відновлення прав, свобод і державності кримськотатарського народу.

Першим нагородженим цим орденом став (посмертно) кримськотатарський активіст Решат Аметов, закатований 15 березня 2014 року, в перші дні окупації Криму за мирний протест на площі Леніна Сімферополя проти окупації Криму російськими військами.

Знак ордена «За заслуги» виготовляється з нейзильберу і має форму десятикутної зірки з розбіжними променями. Промені знака мають рослинний орнамент синього та жовтого кольорів. Посередині знака круглий медальйон синього кольору на якому зображені зірка з півмісяцем, під якими – вінок з дубових гілок, надпису арабською мовою «Ім’ям Аллаха Милостивого, Милосердного» та надпису «QIRIM».

10.01.2019
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*