Москалькова передала Денісовій свіжі знимки Сенцова.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова оприлюднила на своїй сторінці у Facebook три Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова оприлюднила на своїй сторінці у Facebook три знимки політв’язня Олега Сенцова, надіслані російською стороною для підтвердження тези, нібито зі Сенцовим усе гаразд.

«Від уповноваженого РФ надійшли фото Олега Сенцова. Згідно з інформацією, яку їй (Татьяні Москальковій, — Z) передали, Олег активний, ходить дивитися телевізор, читає книги, пише щось час від часу. Усі, цитую, дивуються, як він витримує, стан його задовцільний», — прокоментувала Денісова.

Український омбудсмен поцікавилася, чи можна оприлюднювати знимки для публфки. Їй відповіли, що запитували про дозвіл на фото, бо «Олег розуміє, що люди хвилюються про нього».

У четвер уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова закликала російську колегу Татьяну Москалькову вплинути нв пришвидшення розгляду клопотання Олегової мами до Владіміра Путіна про помилування сина, або ж дати старт процесові обміну.

Напередодні сестра Олега Наталія Каплан повідомила про різке погіршення стану здоров’я Сенцова.

09.08.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*