На коаліційних перемовинах у Німеччині досягнуто прориву.

Лідерам християнських демократів і соціал-демократів вдалося досягнути згоди за багатьма принциповими пунктами.

На останньому раунді попередніх консультацій щодо формування в Німеччині урядової коаліції між ХДС/ХСС і СДПН несподівано досягнуто значного успіху. Про це в п’ятницю, 12 січня, написало видання Zeit Online з покликом на власні джерела в керівництві обох партій.

Стало, зокрема, відомо, що досягнуті домовленості зафіксовані в проекті коаліційної угоди, обсягом 28 сторінок. У ній, приміром, йдеться про те, що кількість прийнятих біженців не перевищуватиме 180-220 тисяч осіб. Окрім того, чільні представники християнських демократів і соціал-демократів домовилися лімітувати можливості возз’єднання сімей для біженців з обмеженим статусом захисту. Возз’єднання сімей для таких біженців на перший час буде неможливим, а потім буде обмежено в масштабі, який не перевищуватиме одну тисячу осіб за місяць.

Видання повідомляє також, що попри попередні вимоги СДПН, сторони досягли згоди не підвищувати максимальну податкову ставку в країні з нинішніх 42-х до 45-и відсотків. Податок на солідарність буде поетапно знижуватися, з тим щоб до 2021 року сума податкових надходжень з цього джерела була знижена на 10 млрд євро.

Окремий розділ в проекті угоди присвячений Європейській Унії. У ньому, зокрема, йдеться про необхідність реформи ЄУ, яка сприяла б тіснішій європейській інтеграції. Згадано в розділі й ініціативи французького президента Емманюеля Макрона щодо реформування ЄУ.

У нараді взяли участь голови Християнсько-демократичного союзу, Християнсько-соціального союзу і Соціал-демократичної партії Німеччини, а також керівники фракцій цих партій в Бундестазі. Лідери ХДС, ХСС і СДПН Анґела Меркель (Angela Merkel), Горст Зеегофер (Horst Seehofer) і Мартін Шульц (Martin Schulz) мають намір запропонувати своїм партіям приступити до офіційних коаліційних перемовин.

Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*