На Лигу Чемпионов будут задействованы 25 гвардейских пар (фото)

Сьогодні, 23 травня, напередодні фінальних футбольних матчів УЕФА та «Ліги Чемпіонів», кінологічна служба Національної гвардії України провела попередні тренувальні заняття для 25-х кінологів.

Цими днями забезпечувати публічний порядок на футбольному турнірі, де збереться близько сотні тисяч вболівальників, у тому числі й іноземців, буде чотири тисячі нацгвардійців, серед яких будуть і кінологи НГУ. Вони разом із собаками підтримуватимуть безпеку в столиці, а в разі необхідності, здійснюватимуть обшуки та затримання порушників.

Про заняття з підготовки кінологів та собак до Ліги розповів начальник кінологічної служби, полковник Тарас Барита.

«Кінологічною службою Нацгвардії проводяться заняття кінологів із собаками з пошуку вибухонебезпечних речовин. Це дозволить підготувати їх до триденної охорони міста та визначить натренованість наших бійців. Серед наших кінологічних пар є розшукові пси, патрульні, вартові собаки та з пошуку зброї й вибухівки. Від Національної гвардії на Лізі Чемпіонів буде п’ять кінологів із розшуку вибухівки та 20 пар — кінолог та патрульна собака. Їх ціль на матчі: охороняти громадський порядок на вулицях та на станціях метрополітену»

За словами полковника, основний момент роботи кінологів є психологічний вплив на порушника, який бажає або вже скоїв злочин.

Павло Малий: «Ми з Кенді готові до Ліги, бо завжди готові до служби».

Одним із сьогоднішніх кінологів, які тренувалися на базі кінологічного центру був переможець міжнародних змагань молодший лейтенант Павло Малий. Військовослужбовець разом із своєю собакою Кенді здобули перше місце на IV міжнародних змаганнях кінологічних команд «Україна-2018» з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів, серед 31 команд з 9 країн світу.

«На тренуванні сьогодні все було наближено до реальних умов. Шукали набої, небезпечні речовини, зброю, вибухівки ну і звісно зупиняли порушників», — розповів Павло.

Нагадаємо, протягом останніх років гвардійські кінологи задіювалися на охорону футбольних матчів в 2014-2016 роках, а в минулому році на пісенний конкурс «Євробачення 2017», де забезпечували громадський порядок, охороняли прилеглі вулиці та станції метрополітену та унеможливлювали потрапляння зброї та наркотиків на територію заходу.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*