На Николаевщине проходят сборы теробороны

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны:

На полігоні 79 окремої десантно-штурмової бригади відбулися заняття з бойової підготовки з особовим складом підрозділів бригади територіальної оборони Миколаївської області.

Командир окремої бригади тероборони полковник Герман Краузе зазначив, що «Такого роду заняття проводять саме для відновлення практичних навичок і умінь резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями». Він зауважив, що особовий склад бригади успішно виконав практичні вправи стрільб, навчився діям солдата в бою та на полі бою. Заняття проходили під керівництвом досвідчених інструкторів військових частин Миколаївської області.

Слід зазначити, що окрім відпрацювання практичних завдань з вогневої, тактичної та спеціальної підготовки постійно проводиться робота щодо підтримання морально-психологічного стану особового складу, а саме: загальне соціально-психологічне вивчення військово-професійних та моральних якостей військовозобов’язаних, психофізіологічне тестування, проведення заняття з психологічної підготовки, надання консультаційної допомоги тощо. Як підкреслив заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення та зв’язкам з громадськістю підполковник Олександр Жолудь, все це дозволяє особовому складу виконувати більш якісно завдання за призначенням.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*