На Николаевском бронетанковом заводе выявлены махинации с финансами

Военная прокуратура выявила злоупотребления с финансами на Николаевском бронетанковом заводе.

Об этом на своей странице в Facebook сообщает пресс-секретарь Генеральной прокуратуры Украины Андрей Лысенко.

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону виявила шахрайську схему розкрадання бюджетних коштів на об’єкті оборонно-промислового комплексу, якою державі завдано збитків на суму понад 800 тис. гривень.

Зокрема, Військова прокуратура Південного регіону України проводила вивчення стану законності та заходів на державному підприємстві «Миколаївський бронетанковий завод» та виявила факти службового підроблення та розтрати державного майна (грошових коштів) шляхом зловживання службовим становищем.

У зв’язку з цим, військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону Південного регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості, передбачені ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 191 КК України.

Установлено, що в період 2016-2018 років поки що невстановлені службові особи державного підприємства «Миколаївський бронетанковий завод», діючи з корисних мотивів, за попередньою змовою групою осіб із службовими особами приватного підприємства, шляхом зловживання службовим становищем, перерахували грошові кошти в розмірі понад 830 тис. грн. за начебто виконання ремонтно-будівельних робіт на базі відпочинку «Вітерець», яка належить до сфери управління державного підприємства.

Як виявилося в ході перевірки та підтверджено актом Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України у Миколаївській області та звітом Управління південного офісу державної аудитслужби в Миколаївській області, ремонтно-будівельні роботи фактично не проводилися. Як наслідок, державі завдано збитків на суму понад 830 тис. грн.

Військовою прокуратурою й надалі вживатимуться вичерпні заходи щодо недопущення наживи підприємливих ділків та нечесних посадовців за рахунок державних коштів.

Дякуємо: glavnoe.ua

(Visited 1 times, 1 visits today)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*