На Харьковщине прошли сборы снайперов Нацгвардии Украины (фото)

З військовослужбовцями проводили заняття інструктори по основним дисциплінам бойової підготовки, які відіграють ключову роль — вогнева та інженерна підготовка, а до занять з військової топографії та професійно-психологічної підготовки залучались відповідні спеціалісти.

Практичним заняттям передувала теорія, на якій гвардійці дізнались дещо нове з історії снайпінгу та тенденцій розвитку снайперського мистецтва у світі, організації снайперської команди; розглянули будову та ознайомились з характеристиками кращих гвинтівок та прицілів.

На полігоні військовослужбовці виявляли та вели спостереження за цілями, визначали відстань, напрямок та швидкість вітру; орієнтувались на місцевості без топографічних приладів; пересувались до снайперської позиції, вибраної за координатами та маскувались відповідно до умов навколишнього середовища.

«Ми проводимо підготовку снайперів відповідно до Програми бойової та спеціальної підготовки та елементам індивідуальної підготовки, наближені до стандартів НАТО. Багато уваги приділяємо вірності дій в складі снайперських пар, тим самим у бійців підвищується відповідальність за товариша та вони дисциплінуються», — зазначив командир відділення інструкторів військової частини 3005 молодший лейтенант Сергій Шкабатура.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*