Нацгвардия откроет реабилитационный центр для участников АТО на берегу Черного моря

Национальная гвардия Украины начала процесс принятия санатория «Зеленый мыс» в курортной зоне города Одессы, в районе Черноморки. На его базе планируется создание реабилитационного центра для участников АТО, сообщает пресс-служба НГУ.

Принятие на баланс Нацгвардии комплекса стало одним из этапов рабочей поездки командующего НГУ. Генерал-полковник Юрий Аллеров ознакомился с имеющимися бытовыми условиями, с благоустройством территории, оздоровительными особенностями санатория.

«Зелений мис» уже має свою історію і профілювався на лікуванні недугів систем: кровообігу, нервової, дихальної та зорової, зміцненні імунітету. Місцевість, де він розташований, володіє унікальними природними ресурсами.

Натомість у фахівців Національної гвардії є досвід створення інноваційного медичного центру на основі санаторію в Нових Санжарах (Полтавська область) і співпраці з іноземними колегами для введення нових практик реабілітації.

«Національна гвардія приділяє велику увагу реабілітації поранених військовослужбовців: і медичній, і психологічній. Наші бійці кожного дня ризикують своїм здоров’ям під час виконання завдань. Вони заслуговують на хороше лікування і підтримку здоров’я. Сьогодні лише почався процес прийняття–передачі санаторію на баланс Національної гвардії. Думаю, у майбутньому тут зможуть пройти курс реабілітації і відпочити ті, хто потребуватиме», – розповів генерал-полковник Юрій Аллеров.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*