Найвідоміші польські актори прочитали оповідання Сенцова.

Відомі польські актори прочитали тексти українського режисера Олега Сенцова. Автобіографічні твори Сенцова прозвучали у виконанні культового актора Даніеля Ольбрихського, володаря нагороди за найкращу чоловічу роль на кінофестивалі «Молодість-2016» Анджея Северина, акторки Йоанни Куліґ, яка, за прогнозами американських медіа, у цьому році буде номінована на премію «Оскар» за роль у фільмі Павла Павліковського «Холодна війна».

Начитані оповідання опублікував польський культуральний портал Culture.pl.

«Я прочитав оповідання Сенцова, щоб у такий спосіб висловити мою солідарність. Я роблю це для себе, для своїх онуків. Хочу, щоб тексти Сенцова почули інші поляки. Сподіваюся, що пан Олег зможе й сам почути власні твори у гарному польському перекладі», – говорить Анджей Северин.

У записі оповідань «Собака» та «Бабуся» взяли участь актори різних поколінь.

«Для мене найголовніше у житті – це свобода і повага. За ці цінності я борюся як можу. Моя участь у проекті – це реакція на те, що сьогодні відбувається з Сенцовим», – говорить акторка Едита Ольшувка.

У найближчому часі польські актори планують записати відео, у якому вони читатимуть тексти Сенцова англійською та російською мовами.

10.07.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*