Німецький уряд звинуватив російських тролів у атаці на Deutsche Welle.

Берлін закликав Москву дотримуватися правил в кіберпросторі.

«Кіберпростір – це не позаправова зона, в ній теж слід дотримуватися норм міжнародного права», — заявив офіційний представник німецького МЗС Райнер Бройль (Rainer Breul) на урядовій прес-конференції в Берліні в п’ятницю, 23 лютого. Так відповів на запитання кореспондента телерадіокомпанії Deutsche Welle про ставлення уряду Німеччини до атак російських тролів з санкт-петербурзького «Агентства інтернет-досліджень» (олгінські тролі) на російськомовні відеопрограми компанії, які транслюються через YouTube.

Офіційний Берлін, за словами Бройля, не диспонує власними даними про дії цієї «фабрики тролів», і новина про десятки тисяч «дизлайків» під відеопрограмами DW російською мовою теж виявилася для нього сюрпризом. Але, як запевнив він, уряд ФРН взяв до відома «відповідні дані британської і американської влади й дуже серйозно ставиться до них».

«Такі справи утверджують нас в прагненні домогтися міжнародних домовленостей про правила відповідальної поведінки країн в кіберпросторі. Тоді можна буде чітко вказувати на порушення таких правил і запроваджувати за це санкції», – зазначив Бройль.

Як стало відомо, кількість «дизлайків» під деякими відео-файлами DW перевищує число їхніх переглядів. А передачі про «Кремлівську доповідь» Вашінґтона і про президентську кампанію Володимира Путіна – якщо судити за IP-адресами – чомусь особливо не подобаються користувачам в Латинській Америці. Окрім того, потужної атаки кремлівських ботів зазнало телевізійне інтерв’ю кореспондентки DW Жанни Нємцової з російським опозиціонером Олексієм Навальним.

Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*