Олександрові Турчинову продемонстрували ракети «кращі, ніж російські».

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов ознайомився на державному київському конструкторському бюро «Луч» з новими розробками та технологією виготовлення найсучаснішої ракетної зброї. З його слів, ракети КБ «Луч» з високою точністю вражають броньовану техніку противника та «можуть пробивати метрову броню, долаючи сучасні системи захисту та протидії».

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Зі слів Турчинова, конструкторське бюро «Луч» стало провідним розробником в Україні широкого спектру сучасних ракетних комплексів. «В Україні та далеко за її межами відомі потужні ефективні та надійні протитанкові ракетні комплекси «Скіф», «Стугна», «Корсар», «Сармат», «Бар’єр» та інші», – перелічив він, похвалившись тим, що ці ракетні комплекси «ефективно знищують ворожі цілі на фронті, мають заслужену повагу і попит на зовнішніх ринках озброєнь».

Турчинов оглянув у цехах підприємства технологічні лінії, котрі забезпечують виробництво нового потужного українського ракетного комплексу «Вільха», а також нової української крилатої ракети «Нептун».

«Для нас принципово важливим є те, що ракети КБ «Луч» не тільки не поступаються, а за своїми бойовими можливостями кращі, ніж аналогічна зброя російського виробництва», – сказав Турчинов.

З його слів, багато ракетних комплексів вдалося розробити у найкоротші терміни після початку військової агресії РФ в 2014 році. «Тоді перед українським оборонпромом було поставлено завдання відновити ракетний щит нашої країни, що було в найкоротший термін виконано, насамперед зусиллями КБ «Луч»», – похвалив Турчинов.

Секретар РНБО України також провів нараду за участю керівництва «Укроборонопрому» та ДККБ «Луч», на котрій обговорив нові завдання з реалізації «Національної ракетної програми». Зокрема обговорювалися питання щодо нових розробок реактивних систем залпового вогню, протиповітряних ракетних комплексів та ін.

14.08.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*