Перемовини щодо про Brexit зайшли в глухий кут.

Про це заявила британська прем’єрка Тереза ​​Мей.

Про те, що перемовини про вихід Великої Британії зі складу Євроунії зайшли в безвихідь, керівниця британського уряду Тереза Мей констатувала в п’ятницю, 21 вересня, виступаючи зі спеціальною заявою за підсумками неформального саміту ЄУ, який напередодні відбувся в Зальцбурзі.

Тереза Мей визнала наявність двох великих проблем на переговорах з Європейською Унією про умови виходу Об’єднаного Королівства з ЄУ. Перша з них – майбутні економічні відносини між Брюсселем і Лондоном після Brexit, а друга – проблема кордону між Північною Ірландією і Ірландської Республікою.

Мей пообіцяла, що зробить все від неї залежне, аби домовитися з Євроунією. Водночас вона зазначили, що якщо угоди не буде досягнуто, то Велика Британія полише ЄУ без укладення угоди. «Відсутність договору краще, ніж поганий договір», – процитувало її слова видання Die Zeit.

Тереза ​​Мей підкреслила, що вона завжди з повагою ставилася до Європейської Унії, тож вважає, що «Велика Британія має право розраховувати на таке ж ставлення».

Керівниця британського уряду назвала референдум про вихід країни з ЄУ «найбільшим демократичним досвідом» і заявила, що не має наміру переглядати його підсумків, оскільки це, як підкреслила Мей, може розколоти країну.

21.09.2018
Дякуємо: zbruc.eu

(Visited 1 times, 1 visits today)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*