Пол Манафорт розпочав перемовини про угоду зі слідством.

Якщо угоди досягти не вдасться, то другий процес проти нього розпочнеться  24 вересня.

Колишній керівник передвиборчої кампанії Дональда Трампа, політтехнолог Віктора Януковича і Партії регіонів Пол Манафорт розпочав перемовини з офісом спецпрокурора Роберта Мюллера про визнання своєї провини, щоб уникнути другого судового процесу.

Як повідомив телеканал ABC News, очікується, що офіційну заяву про угоду Манафорта з правосуддям буде зроблено у федеральному суді Вашінґтона в п’ятницю, 14 вересня. Однак поки що не відомо, чи дав Пол Манафорт згоду на співпрацю зі стороною обвинувачення, повідомляє ABC News, покликаючись на три джерела, знайомі зі ситуацією. Телеканал не розкриває імена своїх джерел. Адвокат Манафорта Кевін Давнінґ і прес-секретар спецпрокурора Мюллера Пітер Карр відмовилися коментувати повідомлення телеканалу.

У США угода про визнання провини найчастіше передбачає, що слідчі отримують від обвинуваченого цікаву для них інформацію. У той же час, слідчі можуть надати право обвинуваченому визнати свою провину за деякими звинуваченнями і не розголошувати подробиць. За відсутності угоди зі слідством у понеділок, 17 вересня, мав би розпочатися відбір присяжних засідателів для другого судового процесу проти Пола Манафорта. 

Екс-главу передвиборного штабу Трампа звинувачують в змові проти США, відмиванні понад 30 мільйонів доларів, дачі неправдивих свідчень, а також недотриманні законів про розкриття інформації про лобіювання інтересів Партії регіонів і екс-президента України Віктора Януковича. Спеціальний прокурор Мюллер висував звинувачення проти Манафорта в рамках двох кримінальних справ (адвокати політтехнолога не скористалися правом об’єднати їх в одне провадження). Перша розглядалася за місцем проживання Манафорта в Александрії (штат Вірджинія) і в серпні завершилося обвинувальним вироком. Друга слухатиметься у федеральному суді Вашінґтона з 24 вересня.

14.09.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*