Полиция и прокуратура выявили на Донбассе госслужащего-оборотня (фото)

Завдяки співпраці прокуратури Донецької області з іншими правоохоронними органами викрито держслужбовця-перевертня.

Працюючи держслужбовцем виконавчої служби ГУ юстиції Донецької області він спробував свої сили на конкурсі для працевлаштування в органах прокуратури у 2016 році. За результатами конкурсу був працевлаштований прокурором в органах прокуратури Донецької області з 2017 року.

Установлено, що 2014 року цей державний службовець (тоді ще виконавчої служби), а нинішній прокурор, входив до складу «ДНР». Тривалий проміжок часу здійснював збройне патрулювання блокпостів «ДНР» для протидії підрозділам МВС та збройним силам України.

Прокуратурою Донецької області повідомлено особі про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України (участь у непередбачуваних законом воєнізованих або збройних формуваннях). Максимальна міра покарання – 8 років позбавлення волі. На теперішній час вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У ході досудового розслідування будуть відпрацьовані можливі версії причетності цього «прокурора» до вчинення інших злочинів передбачених українським законодавством, зокрема, наявність складу злочину за ст. 114 КК України (шпигунство).

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*