Полиция Украины продолжает отлов взяточников (фото)

На Прикарпатті поліція затримала землевпорядника сільради, у Дніпропетровській області – медика, а в Херсонській — посадовця обласного управління Держпродспоживслужби та двох громадян.

Так, працівники управління захисту економіки в Івано-Франківській області, слідчого управління обласної поліції та прокуратури області встановили причетність землевпорядника сільської ради до корупційної діяльності. За вирішення земельних питань посадовець вимагав та отримував неправомірну вигоду. За сприяння в оформленні та видачі технічної документації землеустрою вимагав від місцевого мешканця 450 доларів США.

У вівторок, 15 травня, землевпорядника було затримано під час одержання від місцевого мешканця хабара.

У Дніпропетровській області правоохоронці задокументували злочинну схему системного вимагання та отримання неправомірної вигоди завідуючим одного з відділень лікарні. Оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції та Новомосковської місцевої прокуратури встановили, що кошти медик вимагав за проведення операції та подальше лікування громадян.

Завідуючого відділенням також було затримано у вівторок, 15 травня. Він одержав від громадянина 10 тисяч гривень хабара. Крім того, під час проведення санкціонованого обшуку у службовому кабінеті правоохоронці вилучили додатково 25 тисяч гривень, а також чорнові записи, які підтверджують численні факти отримання коштів.

Також заходи по затриманню «нечесних на руку» посадовців провели і у Херсонській області. Оперативниками обласного управління захисту економіки Нацполіції, слідчими обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області було викрито групу осіб. До її складу входили посадовець Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та два громадянина.

За постановку на облік сільськогосподарської техніки та видачу реєстраційних документів без відповідних документів вимагали неправомірну вигоду.

У понеділок, 14 травня, правоохоронцями було затримано одного з посередників під час одержання чергової неправомірної вигоди — 8 тисяч гривень за реєстрацію комбайну. Наразі одному із держслужбовців та двом посередникам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Упродовж 14-15 травня було затримано 5 осіб під час одержання ними майже 30 тисяч гривень.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*