Полювання! Поліція і військові ловлять хлопців у метро. Хоча в МО стверджують, що проблем з укомплектуванням військових части не має

Люди у військовій формі і патрульні поліцейські зупиняють хлопців і вимагають надавати документи
На молодих українців відкрили полювання: поліція і військові ловлять хлопців у метро

5 грудня стало відомо, що у Києві біля станцій метро патрульна поліція перевіряє у чоловіків військові квитки. Про це повідомив telegram-канал Хіт Леджер.

Сьогодні стало відомо, що біля станції метро «Лісова» у Києві люди у військовій формі і патрульні поліцейські зупиняють хлопців і вимагають надавати документи про проходження військової служби. Про це повідомляв dtp.kiev.ua.

«Інформація підтверджена кількома читачами, в тому числі тими, яких зупиняли. При цьому застосовується техніка брехливих дзвінків і заяв, що вони перебувають у розшуку за ухилення від проходження військової служби, навіть інваліди», — йдеться в повідомленні.

В коментарях до даної публікації користувачі Мережі зазначили, що перевірки чоловіків на наявність військового квитка помічені і в інших частинах міста. Зокрема, аналогічні рейди проходили біля станцій метро «Вокзальна» і «Чернігівська».

При цьому в Міністерстві оборони стверджують, що проблем з укомплектуванням військових частин, а також навчальних центрів у ході зборів резервістів, поки немає.

«В Україні станом на сьогоднішній день число добровольців, які прибувають у військові комісаріати для служби в армії, в рази перевершує потреби Міністерства оборони», — повідомив міністр Степан Полторак на брифінгу у середу, 5 грудня.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*