Помер Олесь Терещенко.

У понеділок увечері, 12 березня, після виснажливої боротьби з онкологічним захворюванням помер відомий український журналіст і ведучий Олесь Терещенко.

Про це йдеться у повідомленні суспільного мовника «UA:Перший». Терещенко працював на телеканалі з 2009 року, був обличчям «Першого».

«Олесь боровся з онкологічним захворюванням, проходив курси хіміотерапії і, попри складну недугу, не втрачав оптимізму та віри, що зовсім скоро повернеться на екрани з програмою «Про головне», – прокоментували на телеканалі.

Команда «Суспільного» висловила співчуття родині, друзям та рідним Терещенка.

Олесь Терещенко народився 9 січня 1975 року в Донецьку. В шкільні роки відвідував школу журналістики Донецького університету. Закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Український журналіст Дмитро Лиховій згадує, що Терещенко, попри те, що був «східняком», розмовляв у Києві українською мовою. «На першому курсі журфаку нас з Олесем дехто плутав. Худі, високі, вухаті, схожі чуприни. Україномовні. При тому, що він з Донецька. Хороший був хлопець і телеведучий, справжній професіонал», – пригадав Дмитро.

У 1997 році Олесь Терещеко у складі нової команди програми «Післямова» на телеканалі «1+1» створив «Телевізійну службу новин».

«Ми працювали в парі з Олесем Терещенком кілька років: він вів нічний випуск новин, а я був випусковим. Найважчі для української тележурналістики роки всевладдя темників. Впертий, принциповий, вимогливий до себе та інших, дуже товариський. Українець з Донецька. Здавалося, що хвороба відступила і ти житимеш. Але вчора Олеся не стало. Дякую, що ти був», – написав Вахтанг Кіпіані.

Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*