Слобожанской бригаде Нацгвардии Украины — 98! (инфографика)

11 березня 2018 року 5 Слобожанська бригада Національної гвардії України відзначила 98-річчя з дня заснування.

Славетна історія військової частини 3005 Східного ОТО бере початок ще з 11 березня 1920 року, коли до міста Харкова прибула конвойна команда, котра заклала фундамент у формуванні з’єднання.

Це майже сторічна історія вірного служіння десятків поколінь бійців та командирів частини українському народові. Усі присутні змогли поринути у цю атмосферу, переглядаючи відеопоздоровлення з черговою річницею військової частини.

«Ця військова частина, бойові друзі, для кожного з нас не тільки місце, де ми проходили службу — це наше життя, наш дім. Я прийшов сюди служити у 18 років, на нашу долю випав і Чорнобиль, і Афганістан. Я пишаюся тим, що прослужив у цій частині близько 30-ти років», – згадує ветеран Андрій Резнік.

Після перегляду відео усі присутні вшанували світлу пам’ять загиблих та померлих фронтовиків, ветеранів з’єднання та військовослужбовців, які загинули при виконанні службово-бойових завдань за часів незалежної України хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятнику загиблих працівників органів внутрішніх справ.

Багато офіцерів та прапорщиків – ветеранів частини, які були присутні у залі, пройшли нелегкими дорогами країн охоплених вогнем війни, приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

У присутності поважних гостей, рідних, близьких і друзів багатьом гвардійцям вручили нагороди. Командування військової частини 3017 подарувало 5 Слобожанській бригаді ікону, адже храм на території частини має також цікаву історію. Привітання супроводжувалися музичними номерами військового оркестру бригади.

Після концерту ветерани та запрошені гості зробили спільне фото на згадку. Бойові товариші з задоволенням поспілкувалися та згадали минуле.

Молодший лейтенант Діана Краснікова

Студенти факультету кіно,- телемистецтва Харківської державної академії культури Вікторія Моїсеєва, Вероніка Лупир

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*