Смешко відмовився підтримувати кандидатів у другому турі.

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко (показав шостий результат на виборах, набравши 6,04% голосів) відмовився підтримувати кандидатуру котрогось із позосталих претендентів у другому турі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebok, коментуючи результати першого туру.

Відповідаючи на питання про плани розпоряджатися отриманою електоральною підтримкою, Ігор Смешко зазначив: «Україною і моїми співвітчизниками, виборцями і потенційними прихильниками ніколи не торгував і торгувати не буду. Жодних посад в уряді не шукав і не шукаю, ніяких перемовин на ці теми ні з ким не веду».

Також Смешко відкинув закиди, начебто він був технічним кандидатом Петра Порошенка. «Політичну владу в особі Петра Порошенка ми не підтримували і не збираємося підтримувати і у другому турі виборів Пезидента. Вважаємо, що Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, має піти в історію», – написав кандидат.

Що ж до Зеленського, то Ігор Смешко вважає його талановитим актором і зізнається в «людській симпатії». «Політика, державника, фахівця в системних державних органах управління Зеленського не знаю», – додав він.

Смешко передбачає, що майбутній Президент матиме проблеми, якщо не зреаґує на запити суспільства. 

«Стиль правління одного кандидата нам уже відомий. Щодо стилю іншого кандидата – наразі це загадка для усіх не тільки в Україні. Отже, якщо не трапиться дива з перевтіленням: у першому випадку – бізнесмена на державника, у другому випадку – актора в реального виконавця плану, стратегії, задумок, вже сформульованими і написаними кращими державниками і фахівцями, які ще лишились в Україні, – крах цих двох небезталановитих особистостей неминучий. Як і позачергові президентські вибори невдовзі після парламентських», – заявив Смешко.

Екс-голова СБУ анонсував свою участь у парламентських виборах.

04.04.2019
Дякуємо: zbruc.eu

(Visited 1 times, 1 visits today)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*