«Срочка» более не обязы: молодежь Славянска выбирает службу в резерве Нацгвардии

Цей навчальний заклад готує технологів, механіків, конструкторів, лаборантів, фармацевтів та являється одним з найстаріших навчальних закладів Донеччини, зі своїми славними традиціями. Наступного року йому виповниться 110 років. Військовослужбовці розповіли студентам третього та четвертого курсів технікуму про можливості проходження служби за контрактом в резерві військової частини 3035 Східного ОТО.

Молоді люди, відчувши переваги студентської свободи, все-таки поступово починають задумуватися над тим, що вони робитимуть після завершення навчання. З одного боку, ринок професій радикально змінюють новітні технології, з іншого – життєві реалії роблять перспективи проходження строкової служби майже невідворотними але дуже небажаними. Звісно, якщо не скористатися пропозицією вступу на контрактну службу у резерві, яка має чимало переваг: фінансова підтримка, нетривалі військові збори з повним забезпеченням, можливість самостійного вибору військової частини. Щоправда, деякі випускники Слов’янського хіміко-механічного технікуму, за словами викладачів та студентів, вже встигли підписати контракт строком на три роки і не жалкують з приводу цього.

«Ми розповіли студентам про відмінності між строковиками, резервістами та контрактниками. В країні йде активна розбудова армії. З одного боку росте її престиж, з іншого боку уникнути служби стає все складніше. Проте сьогодні держава пропонує особам призовного віку різні варіанти, зваживши які можна обрати для себе найбільш зручний», — повідомив командир стрілецького взводу (резерву) старший лейтенант Дмитро Друзін.

«Поінформований – озброєний! Для мене ця інформація була корисна. Я поки не готовий відповісти, яка форма служби більше підійшла б для мене. Але у нас є студенти, які серйозно міркують над цим. Можливості кар’єрного зростання та фінансова підтримка, все ж таки, серйозні плюси», — зауважив студент Сергій Попович.

Військовослужбовці бесідою не обмежились і студенти отримали інформаційні буклети, з яких вони матимуть змогу дізнатися більше про переваги служби у лавах Національної гвардії України.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*