«Стадіон – так стадіон»: Президент прийняв виклик із дебатами.

Петро Порошенко заявив, що дебати між кандидатами у Президенти мають відповідати українському законодавству, але водночас висловив згоду прийняти формат, запропонований напередодні Володимиром Зеленським.

Про це йдеться у відеозверненні Порошенка, оприлюдненому на його сторінці у Facebook.

«Володимире Олександровичу, я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати», – сказав Петро Порошенко. – Ми з вами дуже різні. Голова відмінність – стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу. Моя країна – це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обстаивн і ні перед ким не стане на коліна».

Президент підкреслив, що його ставлення до дебатів і до виборчої кампанії відрізняється від ставлення опонента.

«Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни і нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути Президентом і Верховним головнокомандувачем – це не гра. Це не бажання сподобатися», – сказав Порошенко. 

З його слів, бути Президентом і Верховним головнокомандувачем – означає «нести відподальність за людей, нести відповідальність за державу і всередині країни, і на міжнародному рівні».

«Дебати робляться не заради видовища на стадіоні. Дебати – це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети. Країна не просто обирає – вона довіряє свою країну», – пояснив голова держави.

Порошенко закликав Зеленського звернувати увагу на вимогу до офіційних дебатів у законодавстві. «Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента – почитайте, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила», – сказав Президент.

«Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», – завершив Президент.

04.04.2019
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*