Суд зняв усі обмеження із Труханова.

Солом’янський суд Києва зняв майже всі зобов’язання із міського голови Одеси Геннадія Труханова, підозрюваного в заволодінні коштами міського бюджету, залишивши лише одну рестрикцію – не контактувати зі свідками.

Про це повідомляє аґенція «Інтерфакс-Україна» з покликом на адвоката Труханова Олександра Лисака.

«Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про продовження зобов’язання ще на два місяці, що викликало подив, тому що вже відкриті матеріали досудового розслідування для ознайомлення. Суд врахував це і зняв усі зобов’язання, залишивши тільки одне – не спілкуватися зі свідками обвинувачення», – поінформував Лисак.

Зі слів адвоката, Труханову повернули закордонні паспорти і дозволили виїзд за кордон.

У вересні 2016 року Одеська міськрада придбала будівлю, котра раніше входила до цілісного майнового комплексу держпідприємства «Завод «Краян», за 185 млн. грн. у приватної структури, яка натомість заплатила за цей комплекс на аукціоні, організованому ліквідатором держпідприємства, 11,5 млн. грн. Отримані від мерії 185 млн. грн. фірма-продавець спробувала перерахувати компанії з ознаками фіктивності.

14 лютого 2018 року міського голову Одеси Геннадія Труханова і його заступника Павла Вугельмана затримали в аеропорту «Бориспіль» за підозрою в заволодінні коштами місцевого бюджету шляхом зловживання службовим становищем з придбання та передачі в комунальну власність приміщень колишнього заводу «Краян».

За підсумками розслідування оголосили підозру кільком посадовим особам Одеської міськради, керівникам і засновникам деяких підприємств – за ч. 5 ст. 191 КК (заволодіння коштами шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво), ч. 3 ст. 209 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом).

У березні Солом’янський суд Києва передав 185 млн. грн., які були сплачені з міського бюджету Одеси за будівлю ВАТ ХК «Краян», в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

13.06.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*