Терміново! Щойно! Гладковський пішов! Всі подробиці…

Гладковський пішов. Заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, 22-річного сина якого журналісти звинуватили в керівництві групою людей, яка наживається на продажі в три дорога контрабандних запчастин для української оборонки, заявив, що знімає з себе повноваження на час розслідування.
Bістка оновлюється.
Rostyslav Demchuk
*****
Розслідування Bihus.info: заступник секретаря РНБО призупинить повноваження на час перевірки

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинити його повноваження на посаді.

За даними журналістів, Ігор Гладковський організовував постачання контрабандних російських деталей для військової техніки.

Заступник секретаря РНБО вказав, що звернувся до головної військової прокуратури та НАБУ із заявою про перевірку фактів, про які йдеться у розслідуванні.

«На час перевірки правоохоронними органами цього питання звертаюся із проханням призупинити мої повноваження як першого заступника секретаря РНБО та голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Відповідні заяви подаю негайно», — ідеться в заяві Гладковського. Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*