У Львівській ЛОДА розробили логотип до 100-річчя ЗУНР.

До відзначення 100-річчя ЗУНР департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації розробив відповідний логотип до заходів, передає прес-служба ЛОДА.

«Період утворення ЗУНР є важливим етапом у історії українського державотворення ХХ століття. Ми вирішили урізноманітнити програму заходів та ввести деяку новизну, щоб привернути увагу та зацікавити усіх, без винятку, мешканців Львівщини до цієї важливої дати. Департамент внутрішньої та інформаційної політики розробив логотип, який можуть використовувати усі охочі та популяризувати цю важливу для кожного українця дату», — зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Окрім логотипа, на Львівщині до 100-річчя ЗУНР встановлюють уніфіковані пам’ятні знаки та інформаційні таблиці загиблим воїнам УПА, Січовим Стрільцям і бійцям УГА, а також встановлюють пам’ятні хрести у населених пунктах області.

У Львові на Личаківському цвинтарі до кінця жовтня мають відреставрувати каплицю, в якій спочиває президент ЗУНР Євген петрушевич, та могили інших діячів Листопадового чину.

10.08.2018
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*