У всьому цивілізованому світі Медведчук – ізгой! Лише в Україні Порошенко створив для ворога «тепличні» умови: приймає його у себе вдома

«Реальні справи» Медведчука та Порошенка!

На шпальтах газети кума Путіна Віктора Медведчука соратниця Порошенко віце-спікер Ірина Геращенко нахвалює агента «русского мира».
«Главная его миссия (Виктора Медведчука. – Ред.) – освобождение заложников. Да, он имеет контакт с другой стороной, и это важно для того, чтобы вытаскивать заложников», — каже Геращенко.

У всьому цивілізованому світі Медведчук – персона нон грата. Там його вважають керівником проросійської організації, другом путіна та поплічником Януковича. І цього для введення санкцій достатньо. У США його активи заблоковані, а юридичним та фізичним особам заборонили вести з ним будь-які справи. Аналогічний статус він має в Австралії.

Й лише в Україні Петро Порошенко створив для Медведчука «тепличні» умови: приймає його у себе вдома, призначає своїм представником до трьохсторонньої контактної групи у Мінську, в розпал боїв за Авдіївку в 2016 році через Мін’юст реєструє його газету «Український вибір», що вимагає негайного миру з путіним на умовах Москви.

Порошенко не соромиться публічно називати Медведчука ефективним!
«Я маю визнати, що найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук», — відверто зізнався президент, говорячи про його роботу в тристоронній групі.

На п’ятому році війни людина, яку підозрюють у державній зраді, спокійно веде бізнес в Україні, не бідніє, а навпаки збагачується. Під Медведчука й афільовані з ним фірми українські силовики «зачистили» весь ринок експорту російського скрапленого газу, нафти й дизельного палива. Крім того, Медведчук контролює центральні телеканали, які активно пропагують проросійські меседжі та крутять в онлайні усі заходи Порошенка та БПП.

Сьогодні Петро Порошенко радо переймає гасла Медведчука та його кліки. На передовиці того ж номеру, де Геращенко співає свої дифірамби, бачимо заголовок «Доверие людей завоевывается реальными делами». Тепер ці слова – на біл-бордах кандидата Порошенка! Очевидно, свого креативу не вистачає, доводиться ідейно побиратись у путінського кума чи діє єдиний координаційний центр?!

Світлина від Петро Incognito.

Світлина від Петро Incognito.

Світлина від Петро Incognito.

Світлина від Петро Incognito.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*