Українське військо вперше випробувало Javelin.

Збройні сили України вперше випробували американські протитанкові ракетні комплекси Javelin.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко, котрий спостерігав за випробовуваннями на полігоні.

«Нарешті цей день настав. І сьогодні, 22 травня, вперше в Україні відбулось випробування протитанкового комплексу третього покоління «Джавелін». Я впевнений в тому, що на сьогоднішній день бойові можливості українських Збройних Сил, підрозділів ракетних військ і артилерії значно зросли», – зрадів президент.

Верховний головнокомандувач запевнив, що це «оборонна зброя», і вона буде застосована «лише тоді, коли ми будемо мати наступ Російської федерації на позиції українських військ».

Президент зауважив, що американські протитанкові комплекси показали надзвичайно високу ефективність. «Ви бачили щасливі обличчя солдатів. Сьогодні здійснилася їх мрія», – переповів Порошенко.

Голова держави подякував президенту США Дональду Трампу, віце-президенту Майку Пенсу, міністру оборони США, державному секретарю США, Сенату та Конгресу, всім американським партнерам, котрі спричинилися до цього рішення.

Водночас із випробовуваннями «Джавелінів» відбулися запуски протитанкових комплексів українського виробництва «Стугна». Всі цілі були успішно вражені.

Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*