Увага! Просимо донести до людей! Всім знайомі «пропонувальщики» дешевих вікон? Так ось, що мерз0ти роблять

Шановні співмешканці району,БУДЬТЕ УВАЖНІ та ОБЕРЕЖНІ!!! Сьогодні по вул. Машинобудівна 34 (м. Київ) вигнала з під’їзду трьох невідомих з папками, які ходили по квартирам і пропонували так звану, як вони мені сказали «льготу»). Пізніше виявилося, що ніби-то балкони і вікна. Після нашого під’їзду пішли в сусіднє, там їх також вигнали сусіди, яким зателефонувала і попередила.

В сусідньому під’їзді пропонували вже, якесь «енергозбереження». На прохання показати документи — хлопці почали м’ятися, ніби щось шукати в папці, відволікатися на щось інше, але документи так і не показали. Вели себе дуже нахабно.

Пізніше викликали поліцію(приїхала протягом 5-ти хвилин після виклику)бо побачила якісь надписи-знаки біля деяких квартир і моєї також, але невідомих типів вже не було. Що дуже шкода, бо дані особи можна було пробити по базі і перевірити їх документи.

Поліція зафіксувала надписи і фото даних осіб.
P.S. думала поліція не приїде, бо в якійсь групі читала під подібним постом, що не приїхали і сказали, якщо нічого не вкрали, чого будем їхать. Таня Горохолинская 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*