В Киеве из 180 призывников 100 изъявили желание служить только в Нацгвардии

На збірному пункті Київського міського військового комісаріату відбувся розподіл призовників до лав Національної гвардії та інших військових формувань України.

19 квітня 180 призовників з Києва, віком від 18 до 27 років відправлять до місць несення служби на півтора та два роки, залежно від освіти.

Старший офіцер з комплектування військової служби відділу кадрів Північного Київського ТУ НГУ, підполковник Руслан Грищенко пояснює процес розподілу і подальшої служби для військовослужбовців Національної гвардії:

«Ми формуємо команди для відправки по всіх регіонах, методи відбору змінюються щороку, адже гвардія розвивається, тому нам варто якісніше відбирати людей», — говорить офіцер.

За словами підполковника Грищенка, Нацгвардію особливо цікавлять люди, які бажають далі підписувати контракт. На сьогодні з опитаних строковиків, яких направили до НГУ ( близько 100 молодиків), 30 відсотків мають намір підписати контракт. За специфікою служби в НГУ, задачами строковиків є забезпечення громадського порядку, охорона важливих державних об’єктів та виконання завдань з конвоювання.

Телефони для тих, хто бажає проходити строкову, контрактну або службу у резерві НГУ в Харкові:

(057) 760-35-00 та + 38-063-317-00-82, + 38-063-317-00-98

Адреса: вул. Академіка Проскури, 1

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*