В Харькове гвардейские кинологи готовят мотивированное пополнение (фото)

Кінологічний підрозділ військової частини 3005 НГУ провів показовий виступ для студентів-ветеринарів.

Службові собаки Антей та Лорд добре розуміються на своїй справі. Вони разом з кінологами проходять службу у підрозділі з конвоювання та патрульному батальйоні.

Разом з сержантом Петром Дорошенко німецька вівчарка Антей патрулює вулиці Харкова та вміє шукати вибухові предмети. Бельгійська вівчарка Лорд та старшина Віталій Будник приймають участь у конвоюванні підсудних. Але сьогодні, на запрошення навчального закладу, вони у вільний від служби час приїхали до майбутніх ветеринарів, аби показати свої вміння.

«Я була вражена тим, наскільки буває вихована собака. Для неї господар – це друг та товариш. Я це побачила по їх відносинам. Ніколи б не подумала, що службові собаки спроможні на таке», — розповіла студентка Аліна Герасімова.

«Я дуже люблю собак. Сьогодні переконався в тому, що вони дуже допомагають суспільству. Думаю, по закінченню академії також стану кінологом. Мені подобається робота з тваринами», — зазначив студент Микита Анісімов.

Гвардійці також розповіли студентам про завдання кінологічного підрозділу 5 Слобожанської бригади, а для випускників академії повідомили про можливість проходження служби за контрактом.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*