Ватний кінь Георгій Ложенко або каламутні схеми незмінного керівника лотереї «М.С.Л.»

Керівник М.С.Л. Георгій Ложенко підозрюється у фінансуванні сепаратистів

 

Керівник М.С.Л. Георгій Ложенко підозрюється у фінансуванні сепаратистів

Керівництво лотерейного оператора «М.С.Л.» насилу вивів свою компанію з списку санкцій має всі шанси потрапити в нього знову. І причиною цього може послужити каламутна діяльність багаторічного керівника лотереї «М.С.Л.» Георгія Ложенка.

 

Після гучних скандалів і погромів націоналістами нелегальних ігрових залів / точок керівник лотереї «М.С.Л.» Георгій Ложенко вирішив піти ва-банк і влаштував показові рейди по виявленню і закриттю нелегальних точок поширюють лотереї та незаконно використовують бренд оператора державних лотерей «М .С.Л. «.

При цьому, самі зали — не голка в стозі сіні і не нещодавнє явище. Функціонували вони на центральних вулицях столиці не один рік. І як заявляють обвинувачені в незаконній діяльності, мають партнерську угоду з М.С.Л. і ліцензію, а так само справно щомісяця виконували умови домовленостей з Ложенка як по «білій» так і по «чорній» касі.

 

Для власників залів залишилося великою загадкою оголошена Георгієм Ложенка війна, так як в місті «ніхто не працює без дозволу». Власник гральної точки на вул. Басейна, 10, припустив що таким чином Георгій Ложенко вирішив замилити очі правоохоронцям і націоналістам що б відвернути увагу від більш «великих справ» з особистим інтересом Ложенка. Під такими справами, він натякнув, криється перерахування грошей донецьким бойовикам.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*