Велика Британія попередила Москву, що поплатиться за анексію Криму.

Про це заявив у своєму виступі британський міністр оборони.

«Відносини Москви з Заходом обтяжені питаннями, зокрема, анексії українського Криму, звинувачення в втручанні в останні президентські вибори в США і атенттом у Великій Британії з використанням нерововопараатичної речовини. За такі свої дії Росія повинна заплатити високу ціну», – це заявив міністр оборони Об’єднаного Королівства Ґевін Вільямсон (Gavin Williamson) у виступі перед парламентом країни.

«Росія відроджується, відновлює свій військовий арсенал, щоб повернути незалежні країни колишнього Радянського Союзу, зокрема Грузію й Україна, у свою орбіту», — цитує слова Вільямсона телерадіокомпанія ВВС.

Як і очікувалося, британський міністр підтримав заклик президента Сполучених Штатів до країн НАТО збільшити витрати на оборону і сам закликав Велику Британію і її союзників бути готовими до демонстрації «жорсткої сили для підтримки своїх інтересів». «Межі між миром і війною стають розмитими», – зазначив він.

Вільямсон також заявив, що Велика Британія після виходу з Європейської Унії зможе й повинна «посилити свою глобальну присутність, підвищити вразливість своєї зброї і збільшити свою вагу». «Відсутність конкретних дій призведе до того, що Об’єднане Королівство сприйматимуть лише як паперового тигра», – застеріг керівник британського військового відомства.

Ґевін Вільямсон також розповів про загрозу з боку Китаю і оголосив, що у води Тихого океану — для демонстрації сили – буде відряджено флагман ВМС Великої Британії авіаносець Queen Elizabeth. На його борту дислокуватимуться дві ескадрильї британських і американських літаків F-35.

11.02.2019
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*