Во Львове почтили память погибшего в АТО медика Нацгвардии (фото)

Три роки тому поблизу селища Логвінове, Донецької області перестало битись серце люблячого чоловіка, висококваліфікованого медика та вірного товариша Тараса Кончевича. Капітан медичної служби Тарас Кончевич проходив військову службу у 2 Галицькій бригаді Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. У вересні 2014 року він добровольцем вирушив у зону АТО в складі 7-го батальйону бригади. Капітан Тарас Кончевич загинув тоді не один, а разом зі своїми колегами.

«Тіло Тараса стало можливим вивезти лише 21 лютого, — розповідає підполковник медичної служби 2 Галицької бригади Галина Трофименко, — і то після довгих перемовин з терористами. Намагались це зробити раніше, але йшли постійні обстріли. Він був відданий своїй справі. Ще перед тим він отримав поранення, але згодом все-одно повернувся рятувати наших хлопців у зоні проведення бойових дій».

9 лютого, в день загибелі Тараса, його дружина, брат, діти, товариші по службі та колеги з лікарні, де раніше працював Тарас, зібрались на службу у Гарнізонному храмі Петра і Павла у Львові. По її закінченню усі відправились на Личаківське кладовище, де похований Тарас. Його рідні і близькі помолились за спокій душі загиблого, поклали квіти до його могили та запалили лампадки.

Дякуємо: glavnoe.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*