Вовкулака та «Іду на ви!»: Президент затвердив символіку Сил спецоперацій.

Президент України Петро Порошенко заявив про підписання указу щодо заснування емблеми і прапору Сил спеціальних операцій Збройних сил України та штандарта командувача.

Як передає УНІАН, про це голова держави повідомив під час відвідання 142-ого навчально-тренувального центру сил спеціальних операцій у Житомирській області.

Порошенко зазначив, що «днями підписав указ щодо заснування емблеми і прапору Сил спеціальних операцій Збройних сил України та штандарта командувача». «Відтепер їхнім девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго: «Іду на ви!», які ще більше тисячі років тому наводили жах на ворогів», – додав Президент.

Концепцію нової символіки для Збройних сил України презентували влітку 2016 року, перед 25-ю річницею Незалежності. Консервативні армійські середовища виступали проти зміни емблем і кольорів, а найбільше критики припало якраз від особового складу ССО: беретний знак, на якому зображений вовкулака (перевертень), частина коментаторів назвала “хворим собакою в кущах”. Волонтерам і геральдистам пішло понад 2 роки, аби впровадити нову символіку для Сил спецоперацій.

17.01.2019
Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*