«Я не в захваті, що він пішов у політику»: що відомо про батьків Зеленського

«Приїхав пацан з Америки – у нього класна робота, на самому початку п’ять тисяч доларів отримував, зараз вже напевно багатий чоловік»
«Я не в захваті, що він пішов у політику»: що відомо про батьків Зеленського

21 квітня комік і кандидат в президенти Володимир Зеленський отримає відповідь на питання, чи стане він президентом України.

Але зараз, напередодні дебатів, чи не кожен цікавиться, ким були батьки Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Власник і засновник «Квартал 95» не розповідає про сімейне життя. Але під час рідкісних інтерв’ю все-таки захоплюється батьком.Результат пошуку зображень за запитом "мама зеленського"

Батько Володимира – Олександр Зеленський, який багато років працює професором і завідувачем кафедри інформатики та прикладного програмного забезпечення в Криворізькому економічному інституті.

«Він виховав багатьох вчених… Він навчив ціле покоління хлопців, вони стали кандидатами і докторами наук», — говорив Володимир Зеленський в одному з інтерв’ю для Дмитра Гордона.

При цьому Зеленський-молодший пишається і тим, що у його батька кришталево чиста репутація.

«Приїхав пацан з Америки – у нього класна робота, на самому початку п’ять тисяч доларів отримував, зараз вже напевно багатий чоловік. Приніс йому якісь цукерки, коньяк – він його жене по інституту…», – казав Зеленський-молодший.

Тому в рідному Кривому Розі зірку все ще називають сином того самого Олександра Зеленського. Хоча, можливо, після цих виборів ситуація і зміниться.

Деякий час сім’я Зеленських жила в Монголії. І це при тому, що вони були українцями за національністю.

Там і працював батько Володимира. Він був математиком за освітою, а потім став професором на кафедрі кібернетики та обчислювальної техніки. У Монголії він був одним з тих, хто будував гірничо-збагачувальний комбінат. Мама Римма займалася інженерними технологіями.

У цій же далекій азіатській країні Володимир пішов у перший клас, але подружжя Зеленських вирішило повернутися в Україну. Позначився важкий клімат – він неблаготворно вплинув на здоров’я матері Зеленського-молодшого.

Батько Володимира працював в Криворізькому університеті, а коли його син вступав туди ж, то навіть поїхав по роботі з країни. В ту ж Монголію, де у нього склалася відмінна репутація.

«Щоб ніхто не подумав, що мій тато якось вплинув на моє надходження. Батьки – це великі, головні для мене люди… Вони мені дали засадничу річ – виховання, хворобливе світовідчуття, хворобливе відчуття брехні та неправди, чому, власне, я так реагую на будь-яку брехню в Інтернеті», — говорив Володимир Зеленський в інтерв’ю.
Пропустить через 14

При цьому відносини батька і сина не завжди складалися добре. За словами Володимира, він в гніві за те, що батько не хоче від нього нічого брати. Батько не завжди позитивно сприймає пародії «Кварталу».

«Відверто скажу: з Вовою через Кличка посварився. Я був спортсмен і на це дивлюся інакше. Кличко Олімпійський чемпіон, найкращий у світі серед профі! Тупий спортсмен великим ніколи не стане, а Кличко великий! Таку людину не треба було б чіпати, а вони його… «, — казав Зеленський-старший в одному з інтерв’ю.

Але при цьому все одно дуже пишається і ображається, коли хтось із знайомих каже, що не підтримує кандидатуру сина.

«Я не в захваті, що він пішов у політику, я ж знаю, що це бруд страшний. Скрізь злодійство, болото. Мама теж переживає, їй не потрібна вся ця політика. Я не хочу, щоб як позавчора прийшла сусідка і — «я за Вову не буду!» Ми дуже образилися, звичайно. Каже, мені подобається Юля. Ну подобається Юля — ми з тобою не друзі! Іди до Юлі чай пий!. Якщо чесно, дуже хвилююся. Дуже переживав я, коли прочитав гидоти про Вову, навіть страшно стало. Я люблю свого сина, скажу вам чесно. А який нормальний батько не любить свого сина? Звичайно, люблю», — говорив батько Володимира.

Нагадаємо, Дебати Зеленського та Порошенко на межі зриву: горить НСК «Олімпійський»

Як раніше повідомляв «Знай.ua», Порошенко і Зеленський, алкоголь і наркотики: дебати кандидатів стають все цікавіше

Також Знай.ua» писав про те, що Порошенко доведеться вибачитися: Зеленський пред’явив гаранту три умови перед дебатами

Джерело

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*