ЄУ пролонґувала антиросійські санкції.

Брюссель вирішив, що Москва не вжила достатньо доступних їй заходів для нормалізації ситуації на сході України.

Рада Європейської Унії на засіданні у понеділок, 12 березня, ухвалила рішення подовжити антиросійські санкції на наступні шість місяців «за порушення територіальної цілісності і суверенітету України», тобто до 15-го вересня 2018 року. Ці штрафні заходу запроваджені Брюсселем у відповідь на російську анексію Криму і агресію на сході України ще 2014 року. Про це йдеться у повідомленні Ради ЄУ.

«Обмежувальні заходи передбачають замороження рахунків і заборону на в’їзд. Вони застосовуються до 150 фізичних осіб та 38 компаній… Оцінка ситуації не виправдовує зміну режиму санкцій. Відповідна інформація та пояснення причин внесення до переліку цих осіб та організацій були оновлені у міру необхідності», – пояснили у Раді ЄУ.

Серед осіб, котрі перебувають під санкціями, зокрема, присутні голова Ради Федерації Валентина Матвієнко, начальник російського Генштабу Валерій Герасимов, депутати Держдуми, представники незаконної влади Криму і самопроголошених «ДНР/ЛНР». У списку компаній, зокрема – концерн «Алмаз-Антей», Російський національний комерційний банк, державне підприємство «Севастопольський морський торговельний порт» та збройні підрозділи самопроголошених «республік» на Донбасі.

Інші штрафні заходи, запроваджені ЄУ у відповідь на російську агресію в Україні, передбачають санкції щодо окремих секторів російської економіки. Вони поки що чинні до 31 липня 2018 року.

Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*