З карти Європи зникне ціла країна: прийнято історичне рішення

На карті Європи з’явиться нова країна. Її уряд вже ухвалив відповідне рішення.У п’ятницю, 11 січня, парламент Македонії ухвалив закон про перейменування країни. За документ проголосував 81 депутат зі 120.

Прийнятий закон передбачає внесення поправок до конституції країни для її перейменування відповідно до договору з Грецією. Відповідно до документа, перед назвою «Македонія» має бути додане слово «Північна».

Це буде прописано в тексті конституції країни, куди буде внесено чотири поправки. Одна з них передбачає внесення положення про те, що «Республіка поважає суверенітет, територіальну цілісність і незалежність сусідніх держав», що дає гарантію недоторканності кордонів з Грецією.В іншій поправці крім затвердження македонської ідентичності, зазначено, що республіка захищає інтереси і права своїх громадян, які перебувають на тимчасовому або постійному проживанні за кордоном.

Для вступу прийнятого закону в силу його повинен підписати президент Македонії Георге Іванов. При цьому раніше він заявляв, що не підписуватиме закон.

Варто зазначити, що зміна назви країни необхідна Македонії через її давні суперечки з Грецією. Цей конфлікт перешкоджав зближенню колишньої югославської республіки з ЄС і НАТО. Греція виступала проти назви Республіка Македонія, так як одна з її областей носить однойменну назву.

Раніше ми повідомляли про те, що дискусії про те, яка частина України може гіпотетично належати Московії, можна одним махом припинити: для цього достатньо змінити назву самої країни.

Україну просто треба перейменувати: найдавніша держава може отримати своє старе ім’я – Київська Русь.Про це поговорили у випуску передачі журналістки Яніни Соколової.

Багато десятків років українцям «впаривали» думку, що українські міста, мовляв, є милостивим дозволом російських царів. При цьому історію, давню історію, ніхто відкрити і переглянути не хоче.

Простіше почути з телевізора якусь тезу, яку підтримають якісь люди своїми оплесками і все, ідея в голові застрягла.У передачі з Яніною Соколовою звернулися саме до історичних фактів, які на нами писані і не нами «виготовлені», а ми всього лише спадщина, яку залишили після себе великі київські князі. Джерело

(Visited 1 times, 1 visits today)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*