Запрацював перший супермаркет без кас і продавців.

Його в понеділок, 22 січня, в американському місті Сіетлі відкрила компанія Amazon.

Входячи в магазин Amazon Go, покупці проходять через рамку, схожу на турнікет в метро, ​​і прикладають до валідатора свій смартфон, на якому завантажено відповідний додаток. Потім вони можуть складати товари з полиць у свої кошики. Сенсори, розташовані на полицях, відразу ж додають ціну взятого товару до загальної вартості закупів або ж скидають її, якщо покупець кладе товар назад.  

Єдине спілкування з живим продавцем може знадобитися лише в разі придбання алкоголю, щоб засвідчити, що покупець досягнув належного віку – повідомила інформаційна аґенція Reuters.

Цей магазин відкрився ще в грудні 2016 року, але спершу працював винятково для працівники розташованого в Сіетлі офісу інтернет-велетня Amazon. Упродовж року вони тестували нову схему закупів.

Спершу передбачалося, що для широкої публіки крамниця відчинить двері значно раніше – десь у першій половині 2017 року. Проте, несподівано виникли проблеми, оскільки сенсори спочатку не могли розрізняти покупців, приблизно схожих за комплекцією, а також збивалися, коли діти починали перекладати товари на полицях з місця на місце.

Найбільший у світі онлайновий продавец Amazon придбав минулоріч за 13,7 мільярда доларів мережу супермаркетів Whole Foods Market. Не виключено, що саме в них і буде влаштовано безкасову торгівлю продуктами. Хоча сама компанія не поспішає повідомляти про такі свої плани.

Дякуємо: zbruc.eu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*