Збірна Україна ремісувала з Італією в товариській грі – 1:1.

Національна збірна України з футболу ремісувала з командою Італії у товариському матчі в Генуї – 1:1. У складі «синьо-жовтих» голом відзначився півзахисник бельгійського «Генка» Руслан Маліновський – для нього це дебютний м’яч за збірну.

Із перших хвилин господарі взяли штрафний майданчик «синьо-жовтих» в облогу, і П’ятову довелося інтенсивно попрацювати. Воротар відбив кілька «вбивчих» ударів, а українці почали відповідати на атаки суперника лише в середині першого тайму: у площину воріт пробив Коноплянка, а небезпечний удар Марлоса заблокували.

Під кінець першої половини зустрічі італійці знову активізувалися – П’ятов був добрим.

Другий тайм у виконанні збірної України виявився значно кращим. Спершу «синьо-жовтим» довелося пережити неприємний момент – на 55-й хвилині П’ятов не зумів вдало відбити підступний удар Бернардескі – натомість одразу після пропущеного голу українці кинулися в атаку. Позиційні атаки та контратаки у виконанні підопічних Шевченка стали гострішими, удари небезпечнішими.

Гол прийшов після «стандарту». Яремчук заробив кутовий удар, який подав Коноплянка, далі Бурда скинув у центр, і Маліновський з розвороту спрямував м’яч у правий від себе кут – 1:1.

«Синьо-жовті» ввійшли у смак і могли відзначитися кількаразово. Зокрема, на 71-й хвилині Маліновський поцілив у поперечину зі штрафного удару.

Головний тренер збірної Андрій Шевченко заявив на післяматчевій прес-конференції, що він розчарований першим таймом, водночас дякує хлопцям за другу половину. «Другий тайм ми відіграли дуже якісно, компактно, і навіть коли отримали гол у свої ворота, знайшли в собі сили для того, щоб зрівняти рахунок», – цитує прес-служба ФФУ.